YOGA WOO HAKKINDA HERŞEY 

Yoga insanın iç dünyasına yaptığı yolculuk ile zihnini, bedenini yeniden yaratmasına olanak tanır. Yogi, bir sanatçı gibi, kendisi için yeni bir dünya yaratır. Bu açıdan, yoga ve sanat birbirini tamamlayan iki olgudur. Yoga Woo’yu kurarken, yoga ve sanat gibi varoluşun ve değişimin önemli iki aktörünü birleştirerek, bireylerin çıktığı bu içsel yolculukta, sanatsal doyumu da yaşamalarını hedefledik. Zihin ve bedenin dönüşümüne tanıklık edilen bu süreçte, kişinin küllerinden doğuşunu eşsiz bir atmosferde deneyimlemesine olanak tanıdık.

Yoga Woo ekibi, 2020 yılından beri uzmanlıkları, ihtiyacı veya beceri seviyesi fark etmeksizin, her bir öğrencisine gösterdiği bağlılıkla nam salmıştır. Bahçelievler bölgesinde faaliyet gösteren saygın bir Yoga Stüdyosu olarak, asıl amacımız; yoganın sunduğu keşiflerle dolu bu uzun yolda başkalarına rehberlik etmektir. Bireyin metropol şehir koşuşturması ve karmaşasında kendisi için bir adım atması, fiziksel ve zihinsel dönüşümü, ruhsal gelişim yaşaması, anın tadını çıkarması ve arınmasını sağlaması için, bir adım atmaya karar verdik. Gökdelenler, plazalar ve iş merkezlerinde tükenen hayatlar için, günün stresini geride bırakacakları huzurlu bir sığınak yaratmak istedik.

Bugüne dek bizimle bu yolculuğunu devam ettiren üyelerimizle gurur duyuyoruz. Yoga Woo olarak bireyleri “sanatın içinde yoga, yoganın içinde sanat” mottosu ile en büyük sanat eseri olan yaşama, yepyeni bir yolculuğa davet ediyoruz. Sizi de yoga ailemizde görmek için sabırsızlanıyoruz.

“Yoga Woo ile içsel huzura giden yolda, yoganın ve sanatın zihinsel ve fiziksel güçlendirmesi ile dönüşümünüzü başlatın…”